1 / 3
Cizmi snowboard 41 Made in italy
2.000 МКД
04.12.2021 22:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Uvezeni od italija novi broj 41
Nikogas ne se vozeni

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
071242686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам