1 / 4
Cizmi snowboard 41 Made in italy
2.000 МКД
04.12.2021 22:20

Крива Паланка / Крива Паланка

Novi ne se vozeni
Broj 41
Uvezeni od italija moze da se probat sekogas

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
071242686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам