1 / 5
Nike patiki
6.000 МКД
05.12.2021 01:23

Бутел / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Црна

Nike Air VaproMax br.41 i 43ka.Orginal Made in Vietnam so Barkod za proverka na Avteticnosta Glanc Novi doneseni od Germanija Ekstra Model Top Patika Ekstra Cena Samo 6000den.redovna cena na istite patiki vo Buzz SitiMoll e 14999den..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

1111
Потврден огласувач
070225517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам