1 / 7
VW Transporter T5 2014god
1 €
29.03.2022 06:57

Гостивар / Гостивар

T5 1.9tdi bluemotion 105ps
4 zimski gumi novi
Servis komplet
Doneseno od germania
200xxx km original

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Erpalja Group
Потврден огласувач
075400009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам