1 / 5
SE PRODAVA ALFA 20 SPORET
10.000 МКД
26.05.2022 11:27

Јегуновце / Тетово

Prodavam alfa 20 za parno greenje vo ispravna sostojba koristen do vcera so ekspanziona boza i pumpa

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078 402 514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам