1 / 8
Pasat
7.500 €
04.05.2022 21:07

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od svajcarija so vozenje pred edna godina. Registriran do r mesec 2023g. Redovno odrzuvan smeneti svekici i bombini. Nov set letni i zimski gumi.posledna serija od ovoj model so noviot volan.bez nikakvi zabeleski karoseriski ili enterierni.poseduva ful oprema
Start stop sistem
Parking senzori napred i nazad fabricki
Golem displej
Dvozonska klima
Autohold
Tempomat
Bord kompjuter
Elektronska rucna i dr. Moze zamena za pasat 7 so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
078402772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам