1 / 7
Kamelija Kuka Ljubanista 130m2 so dvor 357m2
65.000 €
18.06.2022 11:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

357 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid vo selo Ljubanista so povrsina od 130m2,na dve visini po 65m2 vo osnova,plus dopolnitelen objekt pomosen prostor od 33m2,I dvor so pristap od dve straini so povrsina od 357m2.
Kukata ima cetiri sobi prostorii po dve na sprat I kupatilo na prizemjeto.
Prekrsna lokacija..
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам