1 / 7
Aparat za slusanje - Interton
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 12:51

Аеродром / Скопје

Aparatceto e novo ne koristeno kako sto moze da se vidi i od slikite.
Kvaliteten proizvodstvo Interton - Danska

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Dragan Skopje
Потврден огласувач
075552808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам