1 / 2
Beta 300 rr
5.200 €
08.12.2021 21:43

Тетово / Тетово

Марка:

Beta

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2017

Модел:

300rr

Samo seriozni kupuvaci ke ve molam.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Betim
Потврден огласувач
070213016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам