1 / 3
Schneider CAD32 kontaktor rele 3NO 2NC
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2021 14:29

Куманово / Куманово

Schneider CAD32 kontaktor
Ith: 10A
Ui: 690V 50/60Hz
Uimp: 6kV

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
075531990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам