1 / 7
Tiko Tico 12 gumi matis sevrolet novi
1 €
30.04.2022 22:22

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam gumi za tikovci 12 za matis sevrolet spark novi glanc so se bandasi idelovi sve za tikovci motori dekli palenja sve cena po dogovor eftino

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам