1 / 5
tocak po 3000 denari
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:23

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

velosiped, велосипед, точак за 3000 денари, двата за 5000 денари
077 813 174

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
077813174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам