1 / 12
SKODA ROOMSTER 1.2 TDI EURO 5 FACELIFT 2012 G FULL OPREMA
4.450 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 23:41

Велес / Велес

Марка:

Skoda

Модел:

Roomster

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA PRED 1 GODINA SO VOZENJE
NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA PRVA FARBA
KOPLETNO SERVISIRANO PRED 5000 KM
REGISTRATIONA E DO 3.2022 GOD
MNOGU MALA POTROSUVACKA 4L NA 100 KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA
KLIMA FUKCIONIRA
ABS.ESP
EL NA PROZORI
CENTRALNO
SERVO VOLAN
RADIO CD AUX USB
BORTKOPLUTER
2 FABRICKI KLUCA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

2950 €

FIAT SCUDO 2.0 MULTIJET 120 KLIMA FULL OPREMA EXPERT JUMPY

4850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам