1 / 2
Se prodavaat 4 celicni bandasi od golf 5
4.000 МКД
27.11.2022 15:00

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat 4 celicni bandasi od golf 5 ne koristeni i dve letni gumi so niv 195 65 15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070821360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам