1 / 6
FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA
3.150 €
Цената не е фиксна
Денес 10:27

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e sega donesena od holandija
i registrirana e pred 10 dena
full oprema
redesign
vo sekoe vreme mozi da se vidi
vo ekstra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
077488698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам