1 / 2
Застава 750-фичо
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.01.2022 16:49

Берово / Берово

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

17 kw / 23 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Пали вози!
За повеке информации јавете се на 078465744

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078465744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам