1 / 2
Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 15:40

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

6100 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolinata, opstina Bogdanci, edna so lozov nasad sorta belozimsko grozde od dekar i polovina, Edna na patot Prema Gjavoto-Bogdanci od dekar I devetsto i dve nivi od dekar ipol i i dekar i dvesta bez posev, site vo blizina na seloto so pristapni patista. Lice za kontakt - Vasko 077979703!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DD
Потврден огласувач
078414221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам