1 / 5
Dukan vo Obitel
6.000 МКД
Денес 16:30

Битола / Битола

Квадратура:

12 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so posebno Wc i cena od 6000 denari. Informacii na tel 077643793

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Belinda
Потврден огласувач
077643793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам