1 / 10
OPEL ZAFIRA
3.300 €
03.02.2022 17:06

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Zafira 1.9 cdti 120 ks so 7 sedista kontakt tel: 070/987/463

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
070987463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам