1 / 8
Velosiped NAKAMURA 29 CATCH50
350 €
18.06.2022 13:07

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

ALU ram 19"
Kocnici: Tektro 180 hidraulicni
Shifteri: SHIMANO Deore
Gumi: 29x2.1 Continental X-King
Viljuska: SA SUNTOUR XCT100

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Никола
Потврден огласувач
071219912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам