1 / 8
Velosiped BTWIN 27 ROCKRIDER 520
350 €
Цената не е фиксна
18.06.2022 13:08

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

ALU ram M size
Kocnici: 160, disk so sajla
Shifteri: SRAM X3
Gumi: 27,5x2,00 BTWIN ALLTERRAIN
Vo odlicna sostojba, kako nov. Moze zamena.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Никола
Потврден огласувач
071219912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам