1 / 8
Zimska Jakna Korali, Зимска јакна Коралли
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 13:49

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Други

Машка дебела јакна, бренд Emilio Korali.
Боја кремаста со темна дебела постава.
Има 3 внатрешни и 2 надворешни џебови.
Одлично сочувана и има 4 различни јаки co 4 бои со можност за промена по потреба, соодветно на гардеробата.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075484216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам