1 / 3
Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто
180 €
25.05.2023 18:15

Прилеп / Прилеп

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Presa presi преса преси

250 €

Hidroagregat kabinet

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам