Kupuvam stan
По Договор
06.12.2021 00:17

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Kupuvam stan vo Cair, Skopje Sever ili Topansko pole od 75/90m2
Kontakt na Viber 078 641 278

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Asmir
Потврден огласувач
078641278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам