1 / 6
VW Touran 2.0 103kw,DSG;2011
11.500 €
06.12.2021 00:33

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata ima servisna historija do posleden kilometar, golem servis napraven e pred 1 mesec (set rebrast komplet, zamaec,maslo na DSG i filter,motorno maslo so site filtri i polirana+ceramic komplet)070208908

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Skendi
070208908
Потврден огласувач
070208908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам