1 / 3
Се продава куќа нас.Поток
200.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 17:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

380 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1993

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Saraevska5a tetovo

Куќата излегува на 2 улици,секој спрат има посебен струјомер,хидрофор со 1ооо литри цистерна,греење на инвертер клими и дрва тел.за контакт 078 299 729

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

borche
Потврден огласувач
078 299729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам