1 / 1
krsime beton zidovi ploci se od beton
По Договор
06.12.2021 08:59

Битола / Битола

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

krsime beton i zidovi ploci
poveke info na telefon

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

tramp
Потврден огласувач
078359398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам