1 / 3
Plac na regionalniot pat Valandovo-Strumica(Rabrovo)
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 14:00

Ново Село / Струмица

Квадратура:

4458 m²

Тип на земјиште:

Останато

Plac na regionalniot pat Valandovo-Strumica(Rabrovo) so izlez na samiot pat 4458m2 .

-Placot ima cist imoten list so eden sopstvenik
-Moze da se prevede vednas
-Pogodno za izgradba na magacin, benzinska pumpa, motel,


KONTAKT BROJ 078 366 442

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

dimitar
Потврден огласувач
078366442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам