1 / 5
garnituri garnitura trosed dvosed fotelja taburetka
10.000 €
06.12.2021 09:53

Гевгелија / Гевгелија

dva kompleti garnitura, meki, ispravni, koristeni polovna cena itno se prodava !!
prvata ima i navlaki zgodni so lastik se fakja ubavi

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

A A
Потврден огласувач
078238911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам