1 / 12
PEUGEOT 308 1.6 HDI SO FUL OPREMA I NAVIGACIJA
7.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2023 10:05

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODAVAM PEUGEOT 308 1.6 HDI SO FUL OPREMA I FABRICKA NAVIGACIJA.
PROIZVEDENO 2012 GOD. VOZILOTO MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.
CENA ZA KES 7200 EVRA.
REGISTRIRANO DO APRIL 2024
ZIMSKI + LETNI GUMI
TELEFON: 078 25 13 12 ZLATKO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Златко
Потврден огласувач
078251312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам