1 / 10
Mercedes E200
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2021 13:06

Брвеница / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes E200 W212 100kw 2011 godina. Rachen menuvach. Registriran do 20.12.2022 (cela godina) so pominati 269300 kilometri. Promeneti ulje, filter za ulje, filter za nafta, filter za vozduh, filter za kabina, komplet kumplug (set).

Od oprema poseduva:
Parking senzori napred/nazad,
Side Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Bluetooth
Bord kompjuter
Govorni komandi
Еlektrika na retrovizori
Еlektrika na sedishta
Еlektrika na prozori
Dvozonski klimatronik
Кozhen interier
Коmandi na volan
Меrach na pritisok na gumi
Priprema za telefon
Svetla za magla
Senzori za dozhd
Centralna bravo so dva klucha.

Cena po dogovor. Mozhna zamena za Audi Q5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
070912400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам