1 / 2
Rekviziti na zetoni za odlicna zarabotka
5.000 €
28.04.2022 10:26

Аеродром / Скопје

Prodavam dva rekzizita na zetoni basekt i fudbal

Kosot e namenet povekje za pomala vozdrast na deca a fudbalceto e za povozrasni.

Moze i da se iznajmat ili da se rabotat na 50-50 zavisi od dogovorot

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
077668191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам