Се продава двособен стан *42м2* - карши Автолидер
1 €
Цената не е фиксна
06.12.2021 14:42

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул. Цветан Димов

Итно се продава двособен стан од 42м2, спроти Автолидер на 2ри кат, со еден балкон и подрум.
За повеке информации на 079268355 после 18 часот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vangelica
Потврден огласувач
079268355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам