1 / 6
Rover 620 SDI
700 €
Цената не е фиксна
750 €
12.08.2022 11:21

Дојран / Гевгелија

Марка:

Rover

Модел:

620

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Vo odlicna sostojba, nema registracija.
MOZE I NA DELOVI
Za poveke info:078420000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам