1 / 4
Калена (земјена) печка
7.000 МКД
23.12.2021 09:53

Пехчево / Берово

Печката е многу малку користена, сочувана е.
Печката е направена во Црвена ѕвезда - Пехчево.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Co
Потврден огласувач
079 257 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам