1 / 6
Апарат за леб / Apart za leb Silver Crest SBB 850 F2
4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2021 15:37

Богданци / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАДЕНО!

Се продава апарат за леб Silver Crest SBB 850 F2.

Купен од Лидл Италија, 75 евра. Пуштен само два пати (нов). Нема маани, комплетно исправен.

Има 16 програми, вади леб со тежина од 1.000 грама, 1.250 грама до 1.500 грама.

Комплет оригинално пакување.

Праќам по карго.

Цена - 4.000,00 денари.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за правење леб

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам