1 / 4
Renault Trafic
5.500 €
Цената е фиксна
06.12.2021 15:37

Гостивар / Гостивар

prodavam kombi renault trafic vo mnogu dobra sostojba.
godina na proizvodstvo e 2009. ima registracija. za poveke info javete se.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Vehap
Потврден огласувач
072208155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам