1 / 6
All-in-one PC Desktop kompjuter
4.000 МКД
06.12.2021 15:52

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

All-in-one PC
Model Name: RT5390
Regulatory model: TPC-P009

---> E VO DEFEKT <---

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
070229353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам