1 / 5
TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР
30.000 МКД
13.12.2021 17:24

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw
-800 степени излезна топлина
-Автоматско вклучување и исклучување на постигната температура
-сонда за мерна температура во просторијата
Повеќе информации на 071660005


Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071660005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам