1 / 2
Машина за производство на тоалетна хартија
1 €
15.05.2022 15:05

Куманово / Куманово

КОНТАКТ: 070 253 997

Машините се со трофазни мотори и се во одлична состојба.
Една е за мотање една е за сечење.
Цена по договор.

КОНТАКТ: 070 253 997

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

viki
Потврден огласувач
072264548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам