1 / 12
Izvedba na stakleni kancelarii po merka
100 МКД
03.03.2022 18:22

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Firma od Skopje Dbm Ekskluziv izveduva stakleni kancelarii po merka so lizgacki i vrati na sarki.
Imame i stakleni vrati so brava i aluminiumska kasa.
Sistemite gi imame izlozeno vo nasiot salon vo Skopje vo Centar na ulica Majka Tereza 7/1


Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Стакло

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078363690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам