1 / 4
Se Prodavaat zvucnici za Ozvucuvanje HK AUDIO
300 €
Цената не е фиксна
26.04.2022 20:32

Кисела Вода / Скопје

Prodavam odlicno socuvani zvucnici za ozvucuvanje.
So 15inch BASS.
Bez nikakva maana.
Zvucnicite se uvezeni od GERMANY.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070357517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам