1 / 1
ИМПЕРИЈА – Станови во центар
По Договор
15.11.2022 18:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Б 109/13,14,15
Се продаваат станови во градба со површини од 44м² до 51м² со распоред – дневна со трпезарија и кујна,спална соба,ходник,купатило и тераса.
Стан со површина 48м² на приземје, цена 1500еур/м²
Стан со површина 51м² на 2 кат,цена 1450еур/м²
Стан со површина 44м² на 3 кат,цена 1450еур/м²
Зградата поседува лифт
Становите се наоѓаат во најстрог центар (250 метри до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 43м²

45000 €

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам