1 / 11
Izrabotka i montaza na stakleni ogradi i balkon sistemi
100 €
10.01.2022 06:58

Гази Баба / Скопје

Firma Dbm Ekskluziv izrabotuva i montira stakleni ogradi i balkonski sistemi po merka

Staklo kaleno
Staklo tripleks
Staklo tripleks+kaleno

Boja : providno, sivo, kafeno ili mat

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Стакло

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078363690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам