1 / 12
Модерен апартман за краток престој
45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2021 22:45

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

11 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Енгелсова 10А/1-133

Се изнајмува апартман на краток, дневен и неделен временски период, луксузно опремен.
Апартман во штотуку отворен нов објект (Niko Home), располага со: кујна (целосно опремена со бела техника), трпезариски простор за 4 лица, дневен престој, тоалет - 1, купатило - 1, спална соба - 1, тераса со панорамски поглед на град Штип.
Апартаманот се наоѓа на 11 кат, зградата поседува 2 лифта и сопствен бесплатен паркинг.
Во близина на апартманот се наоѓаат 2 супермаркети на одалеченост од 20м., кафебар на одалеченост од 200м., ресторан на одалеченост од 200м.
Апартманот е со големина од 70м2.
По потреба на гостите истите можат да бидат послужени со храна и пијалоци.
Приватноста на гостите е загарантирана, пријавувањето и одјавувањето е анонимно!
За престој на постојани гости и гости на подолг временски период цената е по договор!
Контакт број - 070/264-288
070/237-909

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
070/264-288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам