1 / 2
Се продава ДОРМЕО душек
5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 11:15

Битола / Битола

Продавам душек ДОРМЕО 200×160 со алое вера во одлична состојба.
Цена 6500ден.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075416924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам