1 / 4
BMW 220 DISEL
18.500 €
Цената е фиксна
08.12.2021 00:01

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava kolata e momentalno vo mk
tel
Goce 079 325 747

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
079325747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам