1 / 7
SKI OPREMA
2.500 МКД
05.02.2022 09:13

Скопје Центар / Скопје

Ski konduri i oprema
Konduri 2500denari eden par odgovaraat na 37 broj ili 23.5 kondurite se vozeni edna sezona. NOVI
goleminai 277mm
Kaciga 1500 edna golemina s 2 kom

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
078882777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам