1 / 6
SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO KOGEL PRIKOLICA
1 €
30.05.2022 14:14

Виница / Виница

SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO PRIKOLICA KOGEL VO ODLICNA SOSTOJBA .
MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.
TEL KONTAKT: 070-213-282

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Pek-Trans Dooel
Потврден огласувач
070213282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам