1 / 1
Инжинер-Архитект
1 €
Цената не е фиксна
07.12.2021 10:27

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект;
Подготовка на неделни извештаи за тековен фидбек за прогресот;
Tеренска работа по потреба - премерување на терен кој е цел на интерес ;
Други одговорности соодветни на работнoто место Архитект
ВСС - Архитектонски факултет;
Претходно работно искуство мин 3 години (во CV-то јасно да е наведено каде кандидатот има работено и на кои конкретни проекти);
Искуство во припрема на проектна документација на ниво на основен проект (фаза архитектура, водовод и канализација, ППЗ);
Одлично познавање и работа на програмите AutoCad, ArchiCad;
Овластување А или Б за проектирање од КОАИ.
Работа во тим и координација со колегите за фазите од проектот;
Одговорност и посветеност кон работата;
Способност за работа со повеќе задачи истовремено и навремено извршување на истите;
Вештини за проектен менаџмент;
Организациски вештини;
Креативност;
Проактивна, вредна и енергична личност;
Желба за раст и развој;
Лојалност и чесност.
Работа во тим и координација со колегите за фазите од проектот;
Одговорност и посветеност кон работата;
Способност за работа со повеќе задачи истовремено и навремено извршување на истите;
Вештини за проектен менаџмент;
Организациски вештини;
Креативност;
Проактивна, вредна и енергична личност;
Желба за раст и развој;
Лојалност и чесност.
Поднесете ја вашата апликација на mab.gradba2019@gmail.com
070 411 880

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Маб Градба
Потврден огласувач
070411880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам